Arİnna - Hayallerİnİzİn Ötesİnde

Samimi Bir Yaşamın Duruşu / Devam Eden Projeler

Dostların varlığı, misafirlerin içtenliği, komşularınızın yardımı ve doğayla olan sohbet…

Hayatımızın her anında, tüm bu samimiyetleri bir çok defa arıyoruz.

Bulmanızın zamanı gelmedi mi? Size bu zamanı getirdik ve tüm samimiyetimizle sunuyoruz!

Arinna Yaşayan Şehir size; doğanın en içten haliyle yaşayacağınız, kalıcı dostluklar kuracağınız ve sizi tanıyan insanlara sahip olacağınız; güzel bir ruhla tasarlanmış, samimiyetin modern evlerini sunuyor.

Beklemenize gerek yok, siz gelin yeter!

Sizin Asaletinizi ve İçtenliğinizi Taşıyan Modern Bir Sakin Yaşam

Dünyada, “Sakin Yaşam” yerlerinden biri olarak seçilen Güzelbahçe Yelki’de, 5 Daire ve 1 Dükkandan oluşan Arinna Yaşayan Şehir evleri, giydirme bina cephe tasarımıyla bakış açınıza farklı ve estetik bir boyut katıyor. Ayrıca, samimiyetin doğayla buluşup, bütünleştiği bir ortamda otoparkıyla, site görevlisiyle, özel tasarım peyzaj çalışmalarıyla ve çocuk oyun alanıyla size modern bir keyif yaşatıyor.

Arinna evlerinin 3+1 tipte geniş daireleri size, rahat ve samimi bir yaşamı tasarlarken; asansörlü ulaşımı, mermer uygulamalı özgün merdiven tasarımı, görüntülü diafon sistemi, ısıtma ve soğutma alt yapı sistemleri bu tasarımı farklı ve gerçek kılıyor.

Bu göz alıcı evlerin özelliği bununla da kalmıyor. Ebeveyn banyo, hazır mutfak, laminant parke yer döşemesi, hilton banyo, mobilya kapıları, ahşap kaplama çelik kapı, PVC renkli doğrama, renkli ve camlı alüminyum korkuluk, mutfak ve hilton granit uygulamalı özgün tezgah tasarım özellikleriyle de size, ayrıcalıklı bir yaşamın fırsatını sunuyor.

Arinna Yaşayan Şehirler

Sizi, doğanın samimiyetine kavuşturuyor…