Kadyanda - Yaşayan Şehİrler

Hayallerinizin Ötesinde / Devam Eden Projeler

Hayatınız hızlı ve karmaşık olabilir…
Her gün sokakların ve caddelerin cansızlığı sizi boğabilir…
Her sabah kalktığınızda içinize dolan kirli hava tüm enerjinizi
yokedebilir…
ve her anın monotonluğu içinde hayalleriniz sizi terkedebilir…

Artık yenilenme zamanı, Çünkü sizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz!

Kadyanda Yaşayan Şehir,
Sizi cansız sokaklardan ve caddelerden, kirli havadan ve şehirlerin monotonluğundan kurtarıyor. Kadyanda Yaşayan Şehir size ve ailenize; doğayla bütünleşen, temiz havaların rüzgarlarıyla harmanlanan ve şehrin tehlikelerinden uzaklaşan, güvenilir bir hayatın evlerini sunuyor.

Hayalleri Gerçek Yapan Modern Bir Sakin Yaşam
Dünyada, “Sakin Yaşam” yerlerinden biri olarak seçilen Güzelbahçe Yelki’de, 5 Blok, 34 Daire ve 8 Dükkandan oluşan Kadyanda Yaşayan Şehir evleri, ahşap görüntülü kaplama bina cephesi ve özel tasarım dış cephe güneş kırıcıları ile size doğanın içinden güzel bir manzara sunuyor. Ayrıca, kalabalığın gürültüsünden ve kirliliğinden uzak; güvenliği sağlayan site görevlileriyle, özel tasarım peyzaj çalışmalarıyla ve çocuk oyun alanıyla sakin ve huzurlu bir yaşam yaratıyor.

Kadyanda evleri, sakin bir yaşam sunmasının yanında; 3+1 geniş daireleriyle, mermer uygulamalı özgün merdiven tasarımıyla, görüntülü diafon sistemiyle, asansörlü ulaşımıyla, ısıtma ve soğutma alt yapı sistemleriyle modern yapı özelliklerini bütünüyle taşıyor.

Bununla beraber, ebeveyn banyo, hazır mutfak, laminant parke yer döşemesi, hilton banyo, mobilya kapıları, ahşap kaplama çelik kapı, PVC renkli doğrama, renkli ve camlı alüminyum korkuluk, mutfak ve hilton granit uygulamalı özgün tezgah tasarım özellikleriyle konforu ve ihtişamı ayaklarınıza seriyor.

Kadyanda Yaşayan Şehirler
Sizi, hayallerinizin ötesinde kurulu olan dünyaya çağırıyor…