Alİnda - Yaşayan Şehİrler

Sadece Size Özel Bir Yaşam / Devam Eden Projeler

Bir sabah uyandığınızda,

Sizi özel hissettirecek hiçbir şeyin kalmadığını, hayatınızı çevreleyen güzelliklerin giderek kaybolduğunu ve aynaya her baktığınızda yüzünüzün eskidiğini görmek istemiyorsanız...

Sadece size özel bir yaşamın içinde kendinizi tekrardan bulma zamanı!

Alinda Yaşayan Şehir,
Kendinizi özel hissedeceğiniz, yıllar geçse bile hep aynı güzellikleri soluyacağınız ve yaşamın her anında yenilendiğinizi göreceğiniz, sadece ve sadece sizin dünyanızı yansıtan bir yaşamın kapısını size açıyor.

Sizin Bakışlarınızla Kurulan Modern Bir Sakin Yaşam
Dünyada, “Sakin Yaşam” yerlerinden biri olarak seçilen Güzelbahçe Yelki’de, 5 Blok ve 15 Daireden oluşan Alinda Yaşayan Şehir evleri, ahşap görüntülü kompozit kaplama tasarımı bina cephesi ile sizi özel kılan bir bakış yaratıyor. Çocuk oyun alanı, site görevlisi ve özel tasarım peyzaj özellikleri ise modern bir duruş sergiliyor.

Alinda evlerinin 2+1, 3+1 ve 4+1 tipte geniş daireleri, mermer uygulamalı özgün merdiven tasarımı, görüntülü diafon sistemi, ısıtma ve soğutma alt yapı sistemleri kalıcı ve hep yeniliği yansıtan bir güzellik sunuyor.

Ebeveyn banyo, hazır mutfak, laminant parke yer döşemesi, hilton banyo, mobilya kapıları, ahşap kaplama çelik kapı, PVC renkli doğrama, renkli ve camlı alüminyum korkuluk, mutfak ve hilton granit uygulamalı özgün tezgah tasarım özellikleri ise, size sizi anlatan bir zarafeti seslendiriyor.

Alinda Yaşayan Şehirler
Sizi, kendinizi anlattığınız bir yaşama davet ediyor…