Faaliyet Alanı

Yaşar Mermer sayısız farklı ürün ve koleksiyonuyla mimarların ve tasarımcıların projelerinin çözüm ortağı oluyor. Zengin çeşitlilik ve farklı malzeme fırsatları sunması fark yaratıyor.

Yaşar Mermer koleksiyonları doğanın mirasını en ileri teknolojiyi kullanarak, mimari ürünlere dönüştürüyor.

Deneyimli satış ekibimiz projeniz için en doğru taşı seçmenizde yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. 3000 m2’lik showroom’umuzda en güzel renkleri ve desenleri bulabilirsiniz.

Satış ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını veya arzularını hayata geçirmek için sunabildiği bütün olanakları sizlere sunacaktır.

Yaşar Mermer olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.

Üretim, satış pazarlama kadar işin finalize edilmesi yani montajda bizler için oldukça önemli bir süreçtir. İç mekan ve dış mekan, tüm yaşam alanlarında her türlü döşeme ve kaplama montajı yapabilecek bir deneyime sahip Yaşar Mermer ekibi önce projenizi yerinde inceler. uygulama konusundaki görüşlerini belirtir. Onayınız doğrultusunda uygulamaya başlanır ve mümkün olan en kısa zamanda teslim edilir.

Yaşar Mermer yerli ve diğer yabancı birçok taşdan oluşan ve devamlı gelişmekte olan plaka koleksiyonu ile dünya standartlarında üretim kalitesi ve müşteri odaklı ekibiyle yerini sağlamlaştırmıştır.

Birçok ürünü yurtdışında toptancı, distrübütor, uygulayıcı ve inşaat firmalarından oluşan müşterilere birçok farklı taşı tek bir noktadan alabilme imkanı sağlamaktadır.

Dünyadaki her tür yapı malzemesinin bir yaşam süresi var. Doğal taş ise doğru uygulama ve koruma yöntemleriyle bütün yapı malzemeleri arasında en uzun ömre sahip olanlardan biridir. Taşların yapısal ve kimyasal farklılıklarına, iç ya da dış mekan kullanımına göre belirlenen uygun bir koruma ile malzemenin ömrünü artırmak mümkün. Yaşar Mermer bu konuda da uzman kadrosuyla size yardımcı olmaya hazırdır.

Projelerimiz

Bizden
Haberdar
Ol!