Başkanın Mesajı

Alternate Text
Anasayfa / Kurumsal / Başkanın Mesajı

Kurucunun Mesajı

Yaşar Mermer Ailesi, 

"Hizmette ve üretimde kalite anlayaşımızla yola çıktık."

Kıymetli dostlarımız ve çalışanlarımızla bu yolda birlikte yürürken edindiğimiz prensiplerimiz ile yurt içinde ve yurt dışındaki faaliyetlerimizle beğeni ve saygı duyulan bir firma olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık.

Temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle iş kollarımızı ve organizasyonumuzu daha ileriye taşımak gayretinde ülkemizin büyümesi ve refahı her zaman ön şartımız olmuştur. 

Gelecekte şirketimizin başarısı ancak yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak olacaktır.

Başkanın Mesajı

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar kendimize ilke edindiğimiz “ Hizmette, üretimde kalite” algısıyla devam ettiğimiz çalışmalar neticesinde sektördeki yerini belirlemiş bir firma olarak sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duymaktayız.

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki çalışmalarımızla beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu paylaşmak isterim. Geçen zaman içinde her gün çıtayı biraz daha yukarı taşıyarak ve inovasyon yatırımlarımıza devam ederek yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalarak, stratejilerimizi, çalışma çeşitliliğimizi ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyerek; sağlam, güvenilir ve tercih edilen şirket olarak kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.

Şirketimizle birlikte ülkemize katkı sağlıyor olmak tarif edilemez bir mutluluktur. Birlikte büyümenin ve gelişmenin motivasyonuyla her geçen gün yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yeni istihdam alanları yaratarak gelecek zamanlardaki çalışma hedeflerimizi belirliyoruz. 

Gelişmeye açık, yenilikçi yaklaşımımızla sizlerle birlikte daha güzel günlere birlikte yürümenin haklı gururu içindeyiz.

Projelerimiz

Bizden
Haberdar
Ol!